רשלנות רפואית

משרד עורכי דין אפרים גלסברג הוא מהראשונים שעסקו בתחום הרשלנות הרפואית בישראל וצבר בו ידע ונסיון רב. משרדנו ילווה את הנפגע ומשפחתו מיום הפגיעה ועד למיצוי כל זכויותיו. אנו נעזרים במומחים רפואיים בעלי שם אשר מסייעים לנו הן בהגדרת הרשלנות הרפואית, הן בחוות דעת עבור ההליכים המשפטיים והן בליווי ההליך.

חשוב לדעת כי לא כל תוצאה שלילית של הליך רפואי היא תוצאה של רשלנות רפואית, ואף לא כל טעות של רופא. לאור נסיונו הרב של משרד עורכי דין אפרים גלסברג בתחום רגיש זה, אנו יודעים לאבחן בין מקרים של רשלנות רפואית לבין מקרים שבהם הטיפול הרפואי לא היה רשלני, אף אם תוצאותיו מצערות. אנו נשמח לעמוד לרשותכם לבחון אם במקרה הפרטי שלכם היתה רשלנות או טעות מצערת. אנו מבינים כי לעיתים גם קבלת תשובה כי אין מדובר ברשלנות רפואית עשויה לסייע לשוב למסלול החיים.

אנו מבינים שדבר לא יוכל לפצותכם על אובדן הבריאות, על הנכות שנותרה בגלל הטיפול הרפואי או חס וחלילה על אובדן יקירכם. אנו יודעים עד כמה ההבנה כי המצב הבריאותי הורע דווקא בגלל הטיפול הרפואי שצריך היה לשפרו מתסכלת ובלתי מרפה. אנו יודעים גם עד כמה קשה לקבל בדיעבד מידע שיאמת את התחושה כי רשלנות רפואית הרעה את המצב הבריאותי.

ההבנה הזו היא נר לרגלינו, ומשרדנו מטפל בכל מקרה של רשלנות רפואית באומץ, בנחישות, במקצועיות, ותוך מתן יחס אישי. משרדנו יודע להתאים את הפתרונות המשפטיים לנסיבותיו הספציפיות של כל מקרה.

צרו עימנו קשר לבחינת המקרה האישי שלכם.

פרטי התקשרות

כתובת: שדרות המגינים 64, קומה 2
תיבת דואר 400
חיפה, מיקוד 3100301

טלפון:04-8663483
פקס:04-8660794
צור קשר
שם מלא:
מייל:
טלפון:
הודעה: