דיני עבודה

תחום דיני העבודה הוא תחום צר המחייב ידע עדכני, ניסיון ומיומנות. אין מדובר בתחום עיסוק שיכול להיות צדדי בלבד. במשרד עורכי דין אפרים גלסברג מדובר בתחום עיסוק ותיק, ועורכי הדין במשרדנו מיומנים בתחום זה, ובעלי ניסיון רב בו. משרד עורכי דין אפרים גלסברג עוסק בייצוג עובדים מול מעסיקים, ומלווה באופן מקיף ומלא את העובד בהליכים מול המעסיק, לרבות הליכים משמעתיים, הליכי שימוע והגשת תביעות בבית הדין לעבודה.

אנו מבינים שפיטורים או התפטרות מהעבודה משפיעים באופן דרמטי על חיי העובד, ושסיום יחסי עובד-מעביד כרוכים פעמים רבות בעלבונות ובעגמת נפש. ההבנה הזו היא נר לרגלינו, ומשרדנו מטפל בנחישות, במקצועיות ותוך מתן יחס אישי לכל עובד. משרדנו יודע להתאים את הפתרונות המשפטיים לנסיבות האישיות של כל עובד, בכדי לאפשר לו למצות את זכויותיו ולהתקדם בחייו.

בנוסף, משרדנו עוסק במשך שנים בייצוג שוטף של ועדי עובדים ובייעוץ להתמודדות מול מעסיקים, מול רשויות ובמאבקים להשגת זכויות, וצבר ידע רב בתחום זה. המשרד נותן מענה מקיף הכולל טיפול בעניינים השוטפים הדורשים ליווי וייעוץ משפטי רציף והן טיפול נקודתי בהליכים משפטיים ו/או סכסוכים בהם מעורבים ועדי עובדים המיוצגים על ידינו.

צרו עימנו קשר לבחינת המקרה האישי שלכם.

פסקי דין
סע"ש 26501-03-13 בית הדין האזורי לעבודה בחיפה
פסק דין בו התקבלה תביעת עובד לתשלום פיצויי פיטורים לאחר שנקבע שפוטר על ידי המעסיקה וכן נקבע כי הוא זכאי לשורה של זכויות סוציאליות שלא שולמו לו במועד, לרבות גמול עבודה במנוחה השבועית, גמול בעד עבודה בימי חג ואי ביצוע הפרשות לקרן הפנסיה. בנוסף בית הדין חייב את המעסיקה בפיצויי הלנת שכר וכן בפיצוי בגין אי מסירת תלושי השכר במועד.
פרטי התקשרות

כתובת: שדרות המגינים 64, קומה 2
תיבת דואר 400
חיפה, מיקוד 3100301

טלפון:04-8663483
פקס:04-8660794
צור קשר
שם מלא:
מייל:
טלפון:
הודעה: