עורך דין תאונות דרכים בחיפה והצפון

עו"ד תאונות דרכים בחיפה והצפון – להעזר בעורך דין מקצועי

אנו מבינים עד כמה כל תאונה משפיעה על חיי הנפגע ובני משפחתו. תאונת עבודה ו/או דרכים המותירה נכות קשה עלולה לטלטל את חיי הנפגע ומשפחתו, וחייהם לא ישובו להיות כפי שהיו. תאונות עלולות לפגוע במקור הפרנסה הקיים של הנפגע ועלולות להגביל אותו במציאת מקור פרנסה חלופי. ההבנה הזו היא נר לרגלינו, והמשרד מטפל בכל נפגע בנחישות, במקצועיות, תוך מתן יחס אישי ויודע להתאים את הפתרונות המשפטיים לנסיבותיו האישיות של כל נפגע.

משרד עורכי דין בחיפה אפרים גלסברג מטפל בכל הנדבכים הכרוכים בניסיון להשיב את חיי הנפגע לפסים רגילים, עד כמה שהדבר אפשרי: הן הגשת תביעה נזיקית, הן טיפול מול הביטוח הלאומי כאשר הדבר רלוונטי, הן טיפול מול המעסיק (לרבות תביעה בגין זכויות הנובעות מן העבודה כאשר הדבר רלוונטי), הן טיפול למיצוי הזכויות בקרן הפנסיה כאשר הדבר רלוונטי, והן טיפול מול חברות הביטוח למיצוי הזכויות על פי פוליסות הביטוח של הנפגע. אמנם לא ניתן להשיב את הגלגל לאחור ולהחזיר את הבריאות שנפגעה, אולם אנו יודעים לסייע לנפגע ומשפחתו למקסם את זכויותיו, ולהשיג פיצוי כספי אשר יסייע להתמודד עם נזקי התאונה, ולשקם את חייו.

עו"ד תאונות עבודה בחיפה -בין תאונות עבודה, דרכים ותאונות אישיות

"תאונות" הן שם כולל לכל סוגי התאונות בהן נפצע אדם – תאונות עבודה, תאונות דרכים ותאונות אישיות כאשר:

* בתאונות עבודה אין צורך לאתר את הגורם האחראי לתאונה במסגרת ההליכים מול המוסד לביטוח לאומי. בהליכים אלה משרדנו פועל להשגת הכרה בתאונה כתאונת עבודה, ולאחר מכן מייצג בוועדות הרפואיות הקובעות את דרגת הנכות שנגרמה בתאונה. ככל שבנוסף להליכים מול הביטוח הלאומי מוגשת תביעה נזיקית לפיצוי על הנזקים, חלים עליה הכללים החלים על תאונות אישיות.

* בתאונות דרכים אין צורך לאתר את הגורם האחראי לתאונה, ותביעה מוגשת על ידי משרדנו נגד חברת הביטוח המבטחת את השימוש ברכב בביטוח חובה.

בתאונות אישיות מאתר משרדנו את כל הגורמים האחראים לתאונה (הגורמים שהתרשלו), ומגיש תביעה בה יש להוכיח כי התאונה אירעה בשל רשלנותם או בשל אחריותם מכוח הוראות חקיקה אחרות.

משרד עורכי דין אפרים גלסברג מתמחה בין היתר בהוכחת הקשר סיבתי בין תאונות שאינן תוצאה של גורמים חיצוניים נראים לעין לעבודה – כגון התקפי לב ואירועים מוחיים שאירעו עקב אירוע חריג בעבודה, פגיעות בשמיעה, פגיעות כתוצאה מקרינה וכו'. משרדנו הצליח להשיג מספר רב של מקרים פסיקות תקדימיות הנוגעות לעניינים אלה.

משרדנו עורכי דין אפרים גלסברג ועורכי הדין במשרד הינם בעלי ניסיון רב בכל סוגי התאונות.
אנו יודעים לתת את המענה המקצועי והמתאים ביותר לכל נפגע באופן אישי. צוות המשרד ילווה את הנפגע ומשפחתו מיום התאונה ועד למיצוי כל זכויותיו.

צרו עמנו קשר לבחינת המקרה האישי שלכם!

המידע עוזר לך? שתף עם חברים.
צרו עמנו קשר
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לייעוץ מקצועי חייגו 04-8663483