אודות

משרד עורכי דין אפרים גלסברג נוסד בשנת 1973 על-ידי עורך הדין יהודה דברה ז"ל, תחת שמו של עו"ד דברה ז"ל.
מיום היווסדו עסק המשרד בתחום האזרחי, ובפרט בתביעות נזיקיות. בשנת 1988 הצטרף עורך הדין אפרים גלסברג למשרד.
משך שנים לאחר לכתו המשיך המשרד לשאת את שמו של עו"ד דברה, עד אשר בשנת 2001, עם המעבר למשכנו הנוכחי, שונה שם המשרד לשמו הנוכחי.

משרד עורכי דין אפרים גלסברג, המתמחה בתחום האזרחי, מספק מענה מלא לצורכיהם המשפטיים של לקוחותיו. המשרד מטפל באופן מקיף ושלם בכל צורכיהם של נפגעי תאונות – הן מול האחראי לתאונה, הן מול המעסיק, הן מול המוסד לביטוח לאומי והן מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה – כל נפגע בהתאם לצרכיו ולנסיבותיו האישיות. בתאונות קטלניות המשרד מטפל גם בהוצאת צווי ירושה או צווי קיום צוואה, וגם בטיפול בעיזבון, כאשר הדבר נדרש.

משרדנו הנו מחלוצי התביעות בתחום הרשלנות הרפואית, ומייצג במיומנות ובהצלחה מטופלים שנפגעו עקב טיפול רפואי רשלני.
המשרד עוסק במשך שנים בתחום הייחודי של דיני העבודה, ומייצג במקצועיות ובהצלחה עובדים ו-ועדי עובדים.

כאמור, המשרד עוסק במשפט אזרחי על שלל גווניו, בין התחומים האזרחיים ניתן למנות את אלה:

• נזקי גוף בתאונות – תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אישיות
• רשלנות רפואית
• דיני עבודה – ייצוג עובדים
• דיני ימאות והליכים בבית המשפט לענייני ימאות
• ליטיגציה וייצוג בבתי משפט
• דיני ביטוח לאומי – ייצוג מבוטחים מול המוסד לביטוח לאומי, תאונות עבודה ומחלות מקצוע
• דיני מקרקעין וחוזי מכר דירות
• צוואות, ירושות ועיזבונות
• הוצאה לפועל – ייצוג זוכים
• נוטריון ואישורים נוטריוניים
• משפט רומני – השבת רכוש שהולאם, תביעות לקבלת אזרחות רומנית ופתרון בעיות משפטיות ברומניה

משרד עורכי דין אפרים גלסברג מחבר בין מגוון תחומי התמחות, משפטיים ואזרחיים. בין מחלקות המשרד המובילות והשירותים אותם הוא מציע:
מחלקת נזיקין : תחום הנזיקין הוא בין תחומי המשפט הנפוצים בישראל, ועוסק בתביעות לפיצוי כספי בגין פגיעה פיזית, חומרית או אחרת, שנגרמה לתובע על ידי גוף, מוסד, עסק או אדם פרטי.

משרד עורכי דין בחיפה אפרים גלסברג, הינו משרד מוביל בתחום הנזיקין, וחתום על הצלחות רבות ומגוון תיקים בהם זכו לקוחות המשרד לפיצוי נרחב ומשמעותי בזכות הייצוג המקצועי.

בין סוגי התביעות שמוביל המשרד:

תאונות דרכים: חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים בא להבטיח את זכויות נפגעי תאונות הדרכים לזכאות לפיצוי כספי, ללא תלות בסוגיית האחריות לתאונה או הכיסוי הביטוחי של הגורם הפוגע, לרבות במקרים של אירועי תאונה מסוג פגע וברח. במטרה לזכות בפיצוי הכספי על הנפגע להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח, ולהוכיח את היקף הנזק הנגרם לו. מטבע הדברים חברות הביטוח יחתרו להמעיט בחומרת הנזק ובשווי הפיצוי המוצע לנפגע, כאשר ליווי וייצוג על ידי עורך דין מוביל בתחום הנזיקין יסייע בהכוונה החל משלב הפגיעה, לצורך איסוף מסמכים, תיעוד, פניה לגורמים רפואיים מומחים על פי צורך, ועד להתנהלות והגשת התביעה לחברת הביטוח, ניהול משא ומתן להפקת הפיצוי המיטבי והגבוה ביותר בהתאם להיקף הנזק, וכלה בייצוג אל מול בית המשפט במקרה הצורך.

תאונות עבודה: חוק הביטוח הלאומי בא להבטיח את זכויות הנפגעים בתאונות עבודה, גם זאת ללא תלות בסוגיית האשם בתאונה. הביטוח הלאומי מממן את רוב הטיפולים הרפואיים בגין תאונת העבודה, משלם דמי פגיעה בגין תקופת היעדרות ראשונית של 91 ימים לאחר התאונה, ולאחר מכן משלם גמלאות נכות מעבודה בהתאם לדרגת נכות שנקבעת על ידי ועדה רפואית. מעבר לייצוג מול הביטוח הלאומי ומיצוי התגמולים שניתן לקבל ממנו, ניתן להגיש תביעה לבית המשפט נגד הגורם האחראי לתאונת העבודה בגין מלוא הנזקים הנובעים מן התאונה, מעבר לתגמולי הביטוח הלאומי. ליווי וייצוג על ידי עורך דין מוביל בתחום הנזיקין יסייע בהכוונה החל משלב הפגיעה, לצורך איסוף מסמכים, תיעוד, פניה לגורמים רפואיים מומחים על פי צורך, הגשת התביעה לביטוח הלאומי, ייצוג בוועדות הרפואיות, איתור כלל הגורמים האחראים לתאונה, איסוף וגיבוש הראיות הרלוונטיות לתאונה ולאחריות לה, וייצוג בבית המשפט.

רשלנות רפואית: משרדנו צבר ניסיון רב בטיפול באירועי רשלנות רפואית בניהם: רשלנות רפואית בניתוח, רשלנות רפואית בהיריון ולידה, רשלנות רפואית באבחון שגוי ו/או אי אבחון מחלות ואירועים אשר הנזק בגינם נגזר בשל אי גילוי מוקדם, ואירועי רשלנות רבים נוספים.

משפט ימי: הערכאה המשפטית המוסמכת בישראל לטיפול בתחום המשפט הימי, היא בית המשפט המחוזי בחיפה, ערכאה מולה פועל משרדנו במקצועיות ותוך היכרות מעמיקה עם תחום זה, המשלב בין משפט בינלאומי, מסחר ותקנות מקומיות. המשרד מביא אוריינטציה ימית חזקה ועוסק במשפט ימי על כל הסוגיות המתנהלות במסגרתו.

ייצוג  במערכת המשפט ברומניה: משרדנו מחזיק במחלקה מקצועית ייעודית, המתמחה ומביאה ניסיון רב והיכרות עם רשויות מדינת רומניה, עוסק בתביעות להשבת רכוש, סיוע בקבלת אזרחות רומנית אשר המקנה דרכון רומני, המוכר גם כדרכון אירופאי ומעניק זכויות בכלל מדינות האיחוד האירופי.

המידע עוזר לך? שתף עם חברים.
צרו עמנו קשר
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לייעוץ מקצועי חייגו 04-8663483