לייעוץ מקצועי חייגו: 072-3921463
  • נפגעת בתאונת עבודה?
  • תאונת עבודה, מחלת מקצוע או מחלה עקב תנאי העבודה
לייעוץ ראשוני מלאו פרטים או חייגו 072-3921463 או מלאו פרטים:
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
תשלום דמי פגיעה, גמלאות נכות מעבודה, כיסוי הוצאות רפואיות
נגד המעסיק או הגורם שאחראי לפגיעה
במקרה של סיום עבודה עקב הפגיעה
בתקופות ממושכות של אובדן כושר עבודה, מיצוי זכויות מול קרנות פנסיה וחברות ביטוח

עורך דין תאונות עבודה בחיפה

משרד עורכי דין אפרים גלסברג הוא משרד ותיק הממוקם בחיפה, אשר מיום היווסדו מטפל בנפגעי תאונות עבודה. המשרד מעניק לנפגע ולבני משפחתו מעטפת שלמה של טיפול וליווי בצרכים שנוצרו עקב התאונה, החל מטיפול בצרכים המשפטיים המגוונים, מול המוסד לביטוח לאומי, תביעת נזיקין, מול המעסיק, קרנות הפנסיה וחברות הביטוח, וכלה בליווי, ייעוץ והכוונה בשלבי הטיפול והשיקום, לרבות הכוונה וייעוץ בנוגע לסוגי מומחיות נחוצים, שמות מומחים המתמחים בתחום הפגיעה ואף במידת הצורך תיווך מול המומחים. לשם כך משלב המשרד תחומי התמחות שונים, הנותנים לנפגע ומשפחתו מענה לכל צרכיו ברגעים הקשים ביותר.

אנו מבינים עד כמה תאונה משפיעה על חיי הנפגע ובני משפחתו. תאונה המותירה נכות קשה עלולה לטלטל את חיי הנפגע ומשפחתו, וחייהם לא ישובו להיות כפי שהיו. תאונה עלולה לפגוע במקור הפרנסה הקיים של הנפגע, ועלולה להגביל אותו במציאת מקור פרנסה חלופי. ההבנה הזו היא נר לרגלינו, והמשרד מטפל בכל נפגע בנחישות, במקצועיות, תוך מתן יחס אישי ויודע להתאים את הפתרונות המשפטיים לנסיבותיו האישיות של כל נפגע.

משרד עורכי דין אפרים גלסברג מטפל בכל הנדבכים המשפטיים הכרוכים בניסיון להשיב את חיי הנפגע לפסים רגילים, עד כמה שהדבר אפשרי: הן טיפול מול הביטוח הלאומי, הן הגשת תביעה נזיקית לבית המשפט, הן טיפול מול המעסיק (לרבות תביעה בגין זכויות הנובעות מן העבודה כאשר הדבר רלוונטי), הן טיפול למיצוי הזכויות בקרן הפנסיה, והן טיפול מול חברות הביטוח למיצוי הזכויות על-פי פוליסות הביטוח של הנפגע.
אמנם לא ניתן להשיב את הגלגל לאחור ולהחזיר את הבריאות שנפגעה, אולם אנו יודעים לסייע לנפגע ומשפחתו למקסם את זכויותיו, ולהשיג עבורו פיצוי כספי אשר יוכל לסייע להתמודד עם נזקי התאונה, ולשקם את חייו.

משרד עורכי דין גלסברג בעל ניסיון רב ועומד לרשותכם בכל פגיעה כתוצאה מתאונת עבודה ובהכרה בפגיעות אלו. 

נפגעת בתאונה במקום העבודה? אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לייעוץ ובירור האפשרויות העומדות לרשותך!

לבדיקת זכאות ללא עלות חייגו 072-3921463 או מלאו פרטים:
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.