לייעוץ מקצועי חייגו: 072-3341164
  • צאצאי ילידי רומניה או ילידי רומניה?
  • זה הזמן להפוך לחברים
  • באיחוד האירופי!
לבדיקת זכאות ללא עלות |חייגו 072-3341164 או מלאו פרטים:
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
צוות דסק רומניה - משרד עו

אזרחות רומנית ודרכון רומני אירופאי

רומניה חברה באיחוד האירופי מאז שנת 2007 ומאז קבלתה לאיחוד הדרכון הרומני הוא דרכון אירופאי. דרכון אירופאי מעניק זכויות מגוונות ופותח בפני המחזיקים בו אפשרויות רבות כמו זכות לעבודה, מגורים, מעבר חופשי בין מדינות, שכר לימוד מופחת כולל מגורים במעונות. הדרכון אף עשוי להקל בביצוע עסקאות ופתיחה או ניהול עסקים ברחבי אירופה.

כל מי שהוא צאצא (עד מספר דורות מסוים לאחור) לאדם שנולד בגבולותיה הנוכחיים של רומניה או שהוא צאצא לאדם שנולד בחבלים אחרים אשר היו בגבולותיה של רומניה בעת שנולד (דוגמת חלקים ממולדובה, אוקראינה ובולגריה), עשוי להיות זכאי לאזרחות רומנית ולדרכון רומני. ככלל, קבלת הדרכון מורכבת משני שלבים:

1. שלב השבת האזרחות ורישום האזרחות ברומניה.
2. ושלב קבלת הדרכון.

כדאי לדעת: בחודש אוקטובר 2019 פתחה ממשלת רומניה קונסוליה חדשה בחיפה. הקונסוליה, אשר נועדה לשרת את תושבי צפון הארץ ועשויה להקל על העומסים בטיפול בבקשות המוגשות לנציגויות רומניה בישראל, ממוקמת ברחוב הבנקים בחיפה, מרחק של כ-3 דקות הליכה בלבד ממשרדנו.

כיצד אנחנו נסייע לך בהוצאת דרכון ואזרחות רומנים?

משרד עורכי הדין אפרים גלסברג הוא משרד ותיק ומוערך, בעל ניסיון רב בתחום, והינו מהמשרדים הראשונים בארץ שעסקו בליווי השבת אזרחות רומנית וקבלת דרכון. בזכות ניסיון זה, ובזכות נחישות והתמדה הצלחנו לפתור גם מקרים מורכבים, וסייענו ללקוחות רבים לשנות את חייהם. השירות שניתן על ידי המשרד כולל גם שירותי נוטריון, תרגום מסמכים ועריכת מסמכים מתאימים. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם משרד מקומי ברומניה המסייע בכל הדרוש להצלחת התהליך. אנו מלווים את לקוחותינו מתחילת התהליך ועד לסופו, דהיינו עד לקבלת הדרכון. כרטיס הביקור שלנו כולל מאות משפחות מרוצות!

לבדיקת זכאות ללא עלות חייגו 072-3341164 או מלאו פרטים:
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.